Anahtar Kelime Araştırma

Sosyal Medya
28 Eylül 2013
Gizli Metin
28 Eylül 2013
Tümünü İncele

Anahtar Kelime Araştırma

Anahtar Kelimeler SEO önemli bir rol oynar, 1 yıl öncesinin doğru anahtar kelimeleri farklı varyasyonlarının gelişmesinden dolayı eski kalabilir. Bu yüzden senede en az 4 kez Google ve benzeri arama motorlarında anahtar kelimelerdeki farklılaşmaları tahip ederek doğru bir şekilde anahtar kelime modifikasyonlarını yapınız.
Web sitenizde seçeceğiniz hedef anahtar kelime arama sonuçlarında hedef kitleniz olmayan yanlış ziyaretçileri yanlış anahtar kelimeler kullanarak web sitenize çeker ve bu yarardan çok zarar getirebilir.
Web sitenizi ziyaret eden kişilerin sitenizde doğru bilgi bulmak için arama motorlarından doğru anahtar kelimeler ile geldiğine emin olun. Bazen web sitenizde sadece içerik girerek için yazdığınız ve sizin hedeflediğiniz anahtar kelime haricinde Google’dan gelen ziyaretçiler web sitenizin asıl anahtar kelimede gerilemesine neden olur. Bu hatayı açıkçası ben yaptım, tecrübelerimde biliyorum.
Google Anahtar Kelime Aracı olarak adlandırılan bir anahtar kelime aracı sunuyor. Bu ücretsiz araç, anahtar kelimelerin bir listesini ve popülaritesini verir ve anahtar kelimelerin rekabet durumunu buradan izleyebilirisiniz..