Kurumsal SEO Danışmanlığı

webmaster seo
23 Nisan 2014
Kurumsal SEO nedir
23 Nisan 2014
Tümünü İncele

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Genelde işletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google reklam hizmetine ayırdığınız paranın çoğu boşa gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1′i ürün veya hizmetinizden satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce lira çöpe gider, kazanan Google, KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ!

Bu yüzden arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için kurumsal SEO danışmanı ‘na küçük bir bütçe harcayarak KAZANAN SADECE SİZ OLUN!

Herkes google’da ilk sayfada olmak ister.Fakat sadece kuvvetli ve sürekli destek alan siteler google’da ilk sayfada bulunabilirler.

Tercih sizin, google’da ilk sayfaya gelmek mi?Yoksa sürekli google ilk sayfada kalmak ve yükselmek mi?

İkisinide yerine getiriyoruz fakat bizim sizin adınıza tercihimiz google’da kalıcı olmanız.

Aşağıda özet bir fiyat çalışması göreceksiniz.Bu çalışma minimum tutarlardır.Googleda ilk sayfada olmak istediğiniz kelimelere göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Kurumsal seo çalışması firmaların arama motorlarında hedef kitlelerine organik yollardan ulaşmasını sağlamaya yaramaktadır. Başta Google olmak üzere diğer arama motorlarında hedef kitlenize ulaşmak, markanızı duyurmak ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak için kurumsal seo danışmanlığı mutlaka almalısınız.

Kurumsal seo danışmanlığı firmanızın aynı zamanda online alandaki pr çalışmalarına referans olmaktadır. Amatörce yapılan seo çalışmaları firmanın imajının zedelenmesi gibi olumsuz sonuçları doğurabilmektedir. Ayrıca amatör çalışmalar ile ceza alarak arama sonuçlarından kalıcı olarak silinebilirsiniz.

Profesyonel kurumsal seo danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..