seo çalışması

seo danışmanı
23 Nisan 2014
seo danışmanlığı
23 Nisan 2014
Tümünü İncele

seo çalışması

Seo çalışması

Google güncellemeleri ve beraberinde daha sağlıklı bir web ortamı için geliştirilen Google arama kriterleri çok daha verimli hale geldi. Şunu görüyoruz ki, gerçek olan, doğal olan ve uzman ellerden yapılan Seo çalışması ile siteler yerlerini buluyor ve kullanıcı artık daha güvenle ve zaman kaybetmeden aradığı adrese ulaşıyor. İşte budur ki nedeni daha temiz bir web ortamı için Google sürekli kendini geliştiren sürecinden hiç vaz geçmiyor. Çok daha yeni haberlere göre Google arama sonuçlarını kullanıcısına en yakın olan noktalarla buluşturmayı hedefliyor. Google Adana’daki bir İnternet kullanıcısını güzel bir Adana kebabı yemek istediğinde , İstanbul’da süper kalite yapılmış bir kebapçının web sitesiyle buluşturmuyor. Arayıcıyı Adana da ki web sitesi olan kebapçı ile buluşturuyor. Aradığını bulan kullanıcı web ortamında çok daha kendini güvende hissediyor.

Kelime bazlı seo, çalışma yapılan domain için belirlenen kelimelerde SEO optimizasyonu yapılması işidir. Kelime bazlı seo da Öncelikle kelimeler belirlenir.

makalelerin başlıkları da oldukça önemlidir. sadece sanal ofis kelimesine yoğunlaşmak agresif anchor text cezası almanıza neden olabilir. Yani sürekli sanal ofis kelimesini vurgularsanız yaptığınız çalışma farkedilir. Amacımız her şeyin doğal gözükmesini sağlamaktır. Bunu yaparken herşeyi kararında yapmak gerekir.