seo danışmanı

seo açılımı
23 Nisan 2014
seo çalışması
23 Nisan 2014
Tümünü İncele

seo danışmanı

SEO ile ilgili çoğu alanda olduğu gibi danışmanlık hususunda da başarıyla siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sürekli olarak sektörde var olan yenilikleri takip eden, yabancı kaynakları tarayıp en güncel ve yeni haberler vasıtasıyla algoritma değişikliklerine karşı pozisyon alan çalışma arkadaşlarımız; SEO danışmanlığı noktasında uzun süredir elde ettikleri tecrübe ve bilgileri danışmanlık hizmeti aracılığıyla müşterilerine aktarır.

Seo, oldukça organize çalışmayı gerektiren bir yapıya sahiptir. Araştırma, planlama, değerlendirme sonrasında tüm sürecin yakından takibi ve yönetimi gerekir. Seo uzmanları, tüm bunları yaparken seo deneyimlerini kullanması gerekir.

Liste başı olmak neden bu kadar önemli diyorsanız, bir araştırma sonucunu aktaralım. Google’da birşeyler arayan insanların yüzde 16’sı yalnızca ilk üç sonuçla ilgileniyor. Yüzde 32’si birinci sayfanın tamamına bakarken, yüzde 23′ü ikinci sayfayı da inceliyor. İlk sayfada yer almayan bir linkin tıklanma oranıysa sadece yüzde bir… İşte bu yüzden ilk sayfada yer almak bu kadar değerli