seo fiyat teklifi

seo firmaları
23 Nisan 2014
seo ücretleri
23 Nisan 2014
Tümünü İncele

seo fiyat teklifi

Seo fiyat teklifi
Bilindiği üzere globalleşen dünyada tüm büyük firmaların interneti ve teknolojiyi kendilerine en uygun ve sonuç odaklı olacak şekilde kullanmak istemektedirler. Bu doğrultuda dünyada en çok kullanılan arama motoru google ön plana çıkmaktadır, çünkü insanlar aradıkları her türlü bilgiye doğru sonuçları veren google aracılığı ile ulaşmaktadırlar.

Türkiye de henüz çok yeni olan ancak firmasını bir adım ileriye taşımak isteyen firmaların en çok tercih ettiği reklam ve marka bilinirlik uygulaması seo adı verilen (search engine optimization) arama motoru optimizasyonu ile gerçekleşmektedir.

Seo, firma tanıtımından çok, hizmet ve ürün tanıtımında önemli rol almaktadır. Google da görünen sonuçlar kendiliğinde oluşmayıp en çok bilinen yanlış varsayım ise en fazla hangi siteye tıklanırsa o ilk sayfada görünür.
Bu bilgi kesinlikle yanlış olup seo hizmeti almayan yada google değerinde gerekli otoriteye sahip olmayan hiçbir siteyi ilk sayfada görmeniz mümkün değildir. Seo hizmeti sadece seo danışmanları, uzmanları tarafından verilen profesyonel bir hizmettir.

Kimler Seo Hizmeti Almalıdır ?

Ürün yada hizmetlerini milyonlarca kişiye tanıtmak, firma bilinirliliği maksimum derecede arttırmayı hedefleyen, online e-ticaret sitesi olan ve daha fazla ürün satmak isteyen, belirgin bir hizmeti internet aracılığı ile çok fazla kişiye ulaştırmayı hedefleyen, belirli bir semtte yada ilde olsanız dahi tüm Türkiye de kendi reklamını yapmak isteyen herkez için seo hizmeti gereklidir.

Google İlk Sayfada Kalıcı Olmak

İFA Teknoloji, para iade garantili çalışmaktadır, seo hizmeti alacak firma ve ifa teknoloji arasında yapılan sözleşmeye müteakip çalışma süreci başlamaktadır, sözleşme müşteri memnuniyetine binaen 1 yıl veya daha fazla süreci kapsayabilmektedir.

Ne Zaman Google İlk Sayfada Olurum ?

Seo çalışmaları 1 ay ile 3 ay arasında hedef kelimelerin çalışma sürecine göre değişim göstermektedir. Web sitenizin seo alt yapısına uygun olması süreci hızlandırmaktadır, seo alt yapısına sahip olmayan bir web siteniz var ise, ekibimiz ücretsiz site içi seo optimizasyonunu gerçekleştirmektedir.