SEO Fiyatları

ücretsiz seo analiz
23 Nisan 2014
seo firmaları
23 Nisan 2014
Tümünü İncele

SEO Fiyatları

sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla tarafımıza yöneltilen soruların oldukça büyük bir bölümü, SEO fiyatları ile ilgili oluyor. En çok merak edilen konuda, SEO çalışmalarıyla istenen başarının kazanılması için ne kadar harcama yapılması gerektiği ve fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızla alakalı sorular yöneltiliyor. En baştan belirtmekte fayda var ki, SEO çalışmalarının fiyatlandırmasında belli bir standarda bağlı kalmak söz konusu değil. Zira fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunmakta ve bizler de bu unsurların tamamını değerlendirdikten sonra yapılacak çalışmanın hangi boyutta olacağını saptamaktayız.

İstenen anahtar kelimelerin arama hacmi
Çalışma yapılacak anahtar kelimelerdeki rekabet
Web sitenizin SEO uyumluluğu
Web sitenizin yaşı
Web sitenizin daha önce SEO bağlamında yanlış uygulamalara maruz kalıp kalmadığı
Rekabet ettiğiniz sitelerin gücü, önceki ve mevcut çalışmaları, rekabet güçleri

Bu unsurlar, yapılacak SEO çalışmasının fiyatının belirlenmesinde dikkate alınan faktörlerin sadece birkaçı. Bir başka ifadeyle her web sitesi için ayrı bir SEO çalışmasının yapılması gerektiğinden, dolayısıyla her çalışmanın fiyatı da aynı olmuyor. Her müşterimize ezbere, tamamen aynı çalışmaları yapmıyoruz. Kapsamlı bir analiz sürecinin ardından müşterilerimize azami şekilde fayda sağlayacak SEO stratejileri oluşturduğumuzdan, yapılacak çalışmanın niteliği ve niceliğine bağlı olarak fiyat da değişiyor.

Genel olarak piyasadaki firma ve kişilerin oldukça büyük bir bölümü sıralamalara, kelime sayısına göre sabit bir fiyatlandırmaya gitmesine rağmen biz Atom Sistem olarak bu tip bir hizmet zihniyetine sahip değiliz. Müşterimizin hangi kelime veya kelimelerde, kaçıncı sırada olmak istediği, bizim fiyatlandırma anlayışımızda önem arz eden bir konu değil. Atom Sistem olarak müşterilerimizin para kazanmasını sağlayacak bütün kelimelerde çalışma yapmakta ve uzun vadeli anlaşmalar çerçevesinde hedefimizi her zaman ilk sıra olarak belirlemekteyiz. Ayrıca her zaman her sektörden, yalnızca aynı sektörden tek bir müşteri ile çalışmaktayız.

Fiyatlarımız için bizimle iletişim kurunuz.